Ansatte

Her finner du oversikt over ansatte i Kjeldsberg Boligforvaltning. Ser du etter noen i Kjeldsberg Eiendomsforvaltning? De har egen nettside, du finner dem her.


Administrasjon | Marked


Mona-Iren Lauvmo
Daglig leder / Autorisert regnskapsfører
Epost: mona.lauvmo@kjeldsberg.no
Tlf: +47 414 41 476

Anita Helene Haugen
Forretningsutvikler
Epost: anita.haugen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 412 35 474

Lars Petter Gjellan
Juridisk rådgiver / Bedriftsadvokat
Epost: larspetter.gjellan@kjeldsberg.no
Tlf: +47 918 11 348


Boligforvaltning | Rådgivingstjenester


Katrine Betten Ørjasæter
Juridisk rådgiver / Boligforvalter
Epost: katrineb@kjeldsberg.no
Tlf: +47 988 70 100


Hilde Ravlo
Senior boligforvalter
Epost: hilde.ravlo@kjeldsberg.no
Tlf: +47 400 33 324

Heidi Amalie Strøm
Boligforvalter
Epost: heidi.strom@kjeldsberg.no
Tlf: +47 975 84 979

Maichen Hansen
Boligforvalter
Epost: maichen.hansen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 977 39 669


Regnskap | Økonomi


Siv Skaare
Fagansvarlig regnskap / Autorisert regnskapsfører
Epost: siv.skaare@kjeldsberg.no
Tlf: +47 920 52 634

Bente Flataunet
Regnskapskonsulent
Epost: bente.flataunet@kjeldsberg.no
Tlf: +47 951 50 514

Kjell Ivar Gabrielsen
Regnskapskonsulent / Kontraktsforvalter
Epost: kjell.ivar.gabrielsen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 976 70 742

Shian Subhi Tayeb
Regnskapskonsulent
Epost: shian.subhi@kjeldsberg.no
Tlf: +47 451 88 449

Kirsti Røkenes Maranos
Ansvarlig lønn og HR / Autorisert regnskapsfører
Epost: kirsti.maranos@kjeldsberg.no
Tlf: +47 482 06 713