Ansatte

For å komme i kontakt med Utleiehjelpen klikk her.


Her finner du oversikt over ansatte i Kjeldsberg Boligforvaltning. Ser du etter noen i Kjeldsberg Eiendomsforvaltning? De har egen nettside, du finner dem her.


Mona-Iren Lauvmo
Daglig leder / Autorisert regnskapsfører
Epost: mona.lauvmo@kjeldsberg.no
Tlf: +47 414 41 476

Anita Helene Haugen
Markedsansvarlig
Epost: anita.haugen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 412 35 474

Lars Petter Gjellan
Juridisk rådgiver / Internadvokat
Epost: larspetter.gjellan@kjeldsberg.no
Tlf: +47 918 11 348


Katrine Betten Ørjasæter
Juridisk rådgiver / Boligforvalter
Epost: katrineb@kjeldsberg.no
Tlf: +47 988 70 100

Heidi Amalie Strøm
Boligforvalter
Epost: heidi.strom@kjeldsberg.no
Tlf: +47 975 84 979

Maichen Hansen
Boligforvalter
Epost: maichen.hansen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 977 39 669


Hilde Ravlo
Senior boligforvalter
Epost: hilde.ravlo@kjeldsberg.no
Tlf: +47 400 33 324

Kjell Ivar Gabrielsen
Regnskapskonsulent / Kontraktsforvalter
Epost: kjell.ivar.gabrielsen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 976 70 742


Kirsti Røkenes Maranos
Ansvarlig lønn og HR / Autorisert regnskapsfører
Epost: kirsti.maranos@kjeldsberg.no
Tlf: +47 482 06 713